Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij
Produkt został dodany do zamówienia. Kontynuuj Wyślij zamówienie
Kuchnie na wymiar

Nasze Studio mebli kuchennych oferuje zabudowy na wymiar, które mogą znacznie obniżyć koszty i czas realizacji zamówienia. Projektując dla naszych klientów kuchnie w oparciu o gotowe szafki z serii mebli Family Line, Senso Kitchen. Fronty wykonywane są przez firmy zajmujące się tylko produkcją frotnów, więc jesteśmy pewni swojego produktu.

 aaaaa » mediuma-1

Projektant, po ustaleniu pomiaru pomieszczenia kuchennego wykonanego przez klienta lub przez naszego pracownika, wykonuje projekt i wstępny kosztorys.

Dzięki różnorodności szafek Family Line, projektant może zaprojektować z dokładnością co do centymetra. W ofercie Family Line znajduję się ponad 140 różnych szafek dolnych i górnych, pod zabudowę piekarnika, okapowych itp. Dostępne również są także szafki narożne z koszami, czy bardzo funkcjonalna szafka wysuwana Cargo.

 aaaaa » mediuma

Nowoczesne elektroniczne gadżety i funkcjonalne udogodnienia wkroczyły do naszego życia na stałe. Także do kuchni. Korzystamy ze zmywarek, automatycznych funkcji wyłączania piekarnika i kuchenki. Nasi pracownicy chętnie pomogą przy doborze sprzętu AGD do wymarzonej kuchnii.

W trosce o Państwa wygodę Stara Cepelia oraz Meble Fiedor zapewniają usługę transportu mebli w określonym obszarze od salonu. Istnieje również możliwość skręcenia dla Państwa mebli, oraz ich wniesienia. Wszystkie te czynności ustalane są idywidualnie przy zakupie mebli w salonie.

Transport na terenie Czechowic-Dziedzic przy zamówieniu powyżej 1000 zł jest gratis. 

 Na życzenie klienta zakupiony towar możemy przemagazynować po wcześniejszym ustaleniu w salonie.