Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij
Produkt został dodany do zamówienia. Kontynuuj Wyślij zamówienie
Salon

Czechowice-Dziedzice z salonem partnerskim Black Red White

Trzypoziomowy sklep mieści się przy ulicy Traugutta 33. Specjalnie z myślą o Klientach przestrzeń salonu o powierzchni ponad 1000 m2 została podzielona na strefy. W poszczególnych strefach zaaranżowano przykładowe wnętrza pokoi dziennych, młodzieżowych, jadalni oraz sypialni. W ofercie sklepu Klienci znajdą również ofertę mebli tapicerowanych, meblościanek czy szaf z drzwiami przesuwnymi.
1główna » 2021-e-baltica-ar-01
Dodatkowo, Klienci mogą wybierać spośród tradycyjnych, jak i nowoczesnych mebli kuchennych Family Line. 

Aby podkreślić charakter wnętrz, warto zdecydować się na dodatki Black Red White. W sklepie w Czechowicach-Dziedzicach dostępne są różnego typu dekoracje, wazony, świeczniki, świece, porcelana i wiele innych akcesoriów niezbędnych w jadalni, kuchni i garderobie.

Klienci salonu w Czechowicach-Dziedzicach mogą liczyć także na fachową obsługę i usługi dodatkowe. Firma oferuje transport zakupionego w sklepie towaru oraz usługę montażu. Mając na uwadze komfort klientów, do ich dyspozycji oddano bezpłatny parking.

1główna » 1280x-dallas-fb-jadalnia-vraycam001-rgb-color

1główna » artis-ar-05-kopia-2-3