Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij
Produkt został dodany do zamówienia. Kontynuuj Wyślij zamówienie
Salon

Czechowice-Dziedzice z salonem partnerskim Black Red White

Sieć salonów partnerskich Black Red White powiększyła się o kolejny punkt handlowy, tym razem w Czechowicach-Dziedzicach. Od 7 lutego 2014 mieszkańcy tego miasta mogą korzystać z szerokiej oferty meblowej Black Red White oraz inspirować się ciekawymi pomysłami na aranżację funkcjonalnych wnętrz.


sklep » 1   sklep » 2

Nowy, trzypoziomowy sklep mieści się przy ulicy Traugutta 33. Specjalnie z myślą o Klientach przestrzeń salonu o powierzchni ponad 1000 m2 została podzielona na strefy. W poszczególnych strefach zaaranżowano przykładowe wnętrza pokoi dziennych, młodzieżowych, jadalni oraz sypialni. W ofercie sklepu Klienci znajdą również ofertę mebli tapicerowanych, meblościanek czy szaf z drzwiami przesuwnymi.

Dodatkowo, Klienci mogą wybierać spośród tradycyjnych, jak i nowoczesnych mebli kuchennych Family Line. W sklepie zaaranżowano pięć przykładowych ekspozycji, które zainspirują i ułatwią urządzenie wymarzonej kuchni.

sklep » 3   sklep » 4

Aby podkreślić charakter wnętrz, warto zdecydować się na dodatki Black Red White. W nowym sklepie w Czechowicach-Dziedzicach dostępne są różnego typu dekoracje, wazony, świeczniki, świece, porcelana i wiele innych akcesoriów niezbędnych w jadalni, kuchni i garderobie.

sklep » 5

Klienci salonu w Czechowicach-Dziedzicach mogą liczyć także na fachową obsługę i usługi dodatkowe. Firma oferuje transport zakupionego w sklepie towaru oraz usługę montażu. Mając na uwadze komfort klientów, do ich dyspozycji oddano bezpłatny parking.